Kontaktujte nás

Tel: 02 / 209 105 87
Email: recepcia@bgstefanikova.sk 
Skype: recepcia@bgstefanikova

Partner projektu

Aktuality

01.01.2017

Gastro nebo na Štefánikovej

Hľadáte príjemné miesto na raňajky v centre mesta, rýchly obed či business posedenie?

Čítať ďalej
01.01.2017

Budova kompletne prenajatá

Budova Business Garden Štefánikova je kompletne prenajatá.

Čítať ďalej
27.05.2013

Zelené ambície: Business Garden Štefánikova

Nové administratívno-obchodné centrum vzniká ako kombinácia rekonštrukcie a novostavby na mieste dvoch budov postavených v 50. rokoch minulého storočia. Projekt Business Garden Štefánikova má ambíciu vrátiť tejto ulici zašlú slávu a dôležitosť.

Čítať ďalej
17.04.2013

V centre Bratislavy budú kancelárie v zelenej budove

Výstavba dnes obmedzuje dopravu. Administratívna budova sa má skladať z dvoch bývalých objektov. Vyše 4500 štvorcových metrov úžitkovej plochy na deviatich podlažiach a 87 podzemných parkovacích stojísk budú mať k dispozícii budúci nájomcovia v novom administratívno-obchodnom centre Business Garden Štefánikova, ktorého realizácia vstúpila do ďalšej etapy výstavby.

Čítať ďalej
03.10.2012

Biznis centrum v hlavnom meste má byť replikou

Obmedzenia na ceste majú trvať ešte rok. Byty v budove nebudú. Múry domu padajú k zemi. Priestor oproti Prezidentskému palácu v centre Bratislavy sa zmenil na stavenisko. Na ohradenom pozemku sú stavebné stroje a stavbári. Ospravedlňujeme sa za dočasné narušenie prostredia, píše sa na tabuli na plote staveniska. Zo Štefánikovej 13 a 15 má vzniknúť polyfunkčné centrum Biznis Garden s podzemnými garážami.

Čítať ďalej
Copyright © 2018 Business Garden Štefániková