Aktuality

Gastro nebo na Štefánikovej

Hľadáte príjemné miesto na raňajky v centre mesta, rýchly obed či business posedenie?

Budova kompletne prenajatá

Budova Business Garden Štefánikova je kompletne prenajatá.

Zelené ambície: Business Garden Štefánikova

Nové administratívno-obchodné centrum vzniká ako kombinácia rekonštrukcie a novostavby na mieste dvoch budov postavených v 50. rokoch minulého storočia. Projekt Business Garden Štefánikova má ambíciu vrátiť tejto ulici zašlú slávu a dôležitosť.

Kontaktujte nás

Tel: 02 / 209 105 87
Email: recepcia@bgstefanikova.sk 
Skype: recepcia@bgstefanikova

Partner projektu

Výhody projektu

Reprezentatívne priestory - dobrá adresa pre váš biznis

Tie najúspešnejšie firmy vedia, že „dobrá adresa“ znamená pre biznis veľa. Business Garden Štefánikova sa nachádza na historicky významnej Štefánikovej ulici v Starom Meste Bratislavy. V susedstve objektu sa nachádza množstvo vládnych inštitúcií, úradov, veľvyslanectiev, medzinárodných spoločností, bánk, či dokonca Prezidentský palác. Cveng týchto susedov bude mať s touto adresou aj Vaša spoločnosť.

Exkluzívna architektúra – príjemné pracovné prostredie

Kultúra pracovného prostredia vo veľkej miere pôsobí na to, ako sa zamestnanci cítia, čo je v priamej úmere k ich výkonnosti, ownershipu zverených aktivít, či ich vzťahu k spoločnosti, v ktorej pracujú. Business Garden Štefánikova tieto aspekty podporuje. Z ulice si objekt zachováva tvár historickej budovy z obdobia architektúry 50-tych rokov minulého storočia. Dvorové fasády sú výrazom modernej architektúry, ktoré bude dopĺňať bohatá zeleň.

Zelená budova – vlastná regulácia nákladov

Dôležitým faktorom, ktorý hrá úlohu pri výbere kancelárskeho priestoru, je nepochybne aj výška nákladov, s ktorými sa prenájom priestorov na niekoľko rokov spojí. Business Garden Štefánikova je ekologicky koncipovaným projektom tak, aby jeho budúci nájomcovia platili len za reálnu spotrebu energií, ktorú si môžu flexibilne upravovať a tak aj šetriť svoje náklady.

Jednotlivé kancelárske priestory sú individuálne delené aj po stránke napojenia a merania médií. Každá kancelárska jednotka má podružné meranie spotreby elektrickej energie, spotreby vody a spotreby chladu a tepla z klimatizačných jednotiek.

Zvýšený komfort prostredia je zabezpečený aj otváravými oknami, odvetraním priestorov vzduchotechnikou, systémom kúrenia a chladenia tepelnými čerpadlami, kde pre každý nájomný priestor je zabezpečený individuálny režim prevádzky.

Flexibilita kancelárií

Či ste ako firma veľkí alebo malí nehrá rolu. Flexibilne vyjdeme s úpravou kancelárskych priestorov v ústrety každému nájomcovi.
Koncept budovy umožňuje výraznú mieru individualizácie kancelárskych priestorov jednotlivými zákazníkmi, a to od posunu priečok, cez možnosť uzatvorenia alebo otvorenia kuchyne či možnej zmeny umiestnenia sanitárnych priestorov. Premietnuté do praxe – maximálna príležitosť vytvoriť si vlastný nájomný priestor šitý na mieru vlastných potrieb.
Projekt je navrhnutý tak, aby organizačné a dispozičné zmeny mohli byť realizované aj bez prerušenia činnosti firmy, ktorá dané priestory bude využívať. Rátame teda aj so zmenami počas samotnej prevádzky a prenajímania objektu.

Najvyšší štandard kancelárií

Business Garden Štefánikova predstavuje tú najlepšiu ponuku, akú v Bratislave a na Slovensku máte. Priestory kategórie A a hodnotenie „excellent“ v rámci predcertifikácie medzinárodnej metódy BREEAM (Building Research Establishment’s Environmental Assessment Method) sú pre budúcich nájomníkov zárukou top kvality a najlepšej referencie.

Bezpečnosť a komfort

Administratívna budova bude vybavená elektrickou požiarnou signalizáciou, vstupným kontrolným systémom a systémom audiovrátnikov, tak aj plášťovou i priestorovou elektronickou ochranou. Celý objekt bude monitorovaný kamerovým systémom. Recepcia bude v prevádzke 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Budúci nájomcovia budú mať možnosť napojenia vlastného priestoru na centrálny systém celej budovy.

Konkurenciu sme si nenašli...

Business Garden Štefánikova má ambíciu zaradiť sa medzi najúspešnejšie súčasné projekty nájomných kancelárskych a obchodných priestorov v segmente menších až stredne veľkých kancelárskych priestorov v širšom centre Bratislavy.

Náš prieskum trhu ukázal, že žiadny z konkurenčných projektov v širšom centre Bratislavy nemá benchmark projektu Business Garden Štefánikova. Na rozdiel od iných projektov v blízkom okolí pri podobných výmerách sme v našom prípade konštatovali kvalitatívne vyššiu úroveň objektu, väčšiu flexibilitu a oveľa jednoduchšie, a teda variabilnejšie dispozičné riešenie priestorov. Nespornou pridanou hodnotou projektu Business Garden Štefánikova je aj koncept stavebných konštrukcií a technologických zariadení, ktoré zohľadňujú požiadavky na zníženie energetickej náročnosti objektu. Garantujeme maximálnu adresnosť prevádzkových nákladov, ktoré majú pod kontrolou naši budúci klienti.

Lokalita – ste v centre diania a všade dokráčate pešo

Business Garden Štefánikova je svojou polohou „v centre diania“. Budúci nájomcovia nebudú mať problém napojiť sa na najdôležitejšie cestné tepny mesta do všetkých smerov. Denná operatíva priamo v meste je taktiež bezproblémová – blízkosť dôležitých úradov či obchodných inštitúcií garantuje pohodlie pri každodennej administratíve.

Neďaleké centrum mesta, príjemná oddychová zóna Prezidentskej záhrady, blízke kvalitné gastronomické zariadenia sú taktiež pridanou hodnotou k vysokému štandardu pracovného prostredia pre budúcich nájomcov Business Garden Štefánikova.

Parkovanie, ako sa patrí

Parkovanie nájomcov a ich klientov riešia 2 podzemné a 1 nadzemné parkovacie podlažie. Tak ako pri našich iných biznis projektoch, aj v tomto prípade je pomer parkovacích miest na danú plochu v danej lokalite nadštandardný. Nájomcovia budú mať k dispozícii celkovo 87 parkovacích miest.

Vstup a výstup do garáži bude možný zo Štefánikovej aj z Flöglovej ulice. Bezpečnú prevádzku garáží bude zabezpečovať signalizačný systém riadiaci pohyb automobilov v priestore garáži, ako aj prístupový a kontrolný systém pri vstupe a výstupe z objektu.

Copyright © 2018 Business Garden Štefániková